03
مهر
34327

دومین جلسه کمیسیون خدمات شهری شورا به ریاست علی اصغر یوسفی با دستور جلسه بررسی سند چشم اندازه ۱۴۰۴در حوزه خدمات شهری،فضای سبز و زیست شهری با حضور مدیران شرکت گلسبزه سازان برگزار شد.

به سایت ما خوش آمدید

شرکت گلسبزه سازان گلستان در راستای تحقق اهداف عالیه خود برای همگامی با فناوری های روز دنیا و به ویژه در حوزه فناوری اطلاعات و برای اطلاع رسانی دقیق و بروز فعالیت ها و اقدامات شرکت در حوزه وظایف و مسئولیت ها اقدام به راه اندازی یک وب سایت جامع نموده است.

بدیهی است پس از راه اندازی وب سایت، کلیه اقدامات، اخبار، عملکردها و فعالیت های شرکت به صورت روزانه در اختیار علاقمندان قرار خواهد گرفت. خواهشمندیم در ادامه راه ما را از انتقادات سازنده و پیشنهادات خود بی بهره نگذاشته و تیم کاری ما را در مسیر ارائه خدمات بهتر و برتر و رشد و تعالی شهر و کشور عزیزمان یاری فرمایید.

بیشتر بخوانید

مهارت های ما

فرهنگی و اجتماعی45%
فضای سبز65%
توسعه نیروی انسانی85%
خدمات شهری95%
 
مدیران ستادی گلسبزه
مدیر عامل ، اعضای هیات مدیره ، معاونین و مدیران گلسبزه سازان گلستان
 
5046

نفر

پرسنل فعال

 
12086

میلیون متر مربع

مساحت تحت خدمات

 
68086

دستگاه

متر مربع ، مساحت تحت خدمات

 
48086

تن

تناژ روزانه حمل زباله

جدیدترین مطالب

گزارش آخرین فعالیت های صورت گرفته توسط واحدهای مختلف شرکت در این بخش قابل مشاهده است. این واحد ها شامل واحد خدمات شهری، واحد فضای سبز و... خواهد شد. همچنین با عضویت در کانال تلگرام و صفحه اینستاگرام شرکت میتوانید به صورت روزانه از این فعالیت ها مطلع شده و دیدن فرمائید.
05 خرداد
3040
گلسبزه سازان

کودریزی بستر نشا و پرچینی پارکهای جهان نما..کاووش..پارتیا..عدالت 58..ایثار..لادن...جانباز 36 و چاله باغ. محدوده منطقه یک شهرداری گرگان.

(واحد فضای سبز شرکت گلسبزه سازان گلستان)

 

30
3137
گلسبزه سازان

شستشوی باکس های زباله ، علفتراشی ، شستشوی باکس ها و معابر

(واحد خدمات شهری شرکت گلسبزه سازان گلستان)

07 دی
3615
گلسبزه سازان

ارائه خدمات تیم خدمات شهری شرکت به مردم شریف شهر خان ببین


(واحد خدمات شهری شرکت گلسبزه سازان گلستان)

 

05 خرداد
2854
گلسبزه سازان

برگزاری دوره های آموزشی ایمنی و بهداشت.

(واحد خدمات شهری شرکت گلسبزه سازان گلستان)

در راستای آموزش نیروهای شرکت و در ادامه دوره های آموزشی در زمینه ایمنی و بهداشت، روز گذشته نیز دوره ای دیگر از این آموزش ها برگزار گردید. در این دوره جناب اقای سرهنگ موسوی ریاست محترم پیشگیری از جرائم نیروی

 

گلسبزه سازان

گالری تصاویر

اطلاعات تماس

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…